Idea GETAWAY.PL

 

W getaway.pl uważamy, że obecnie przygotowanie krótkiego wyjazdu zagranicznego (z angielskiego: getaway) jest zbyt skomplikowane i zabiera za dużo czasu. Zobaczmy.

 

Chcesz wyskoczyć na weekend do Paryża, na tydzień na południe Hiszpanii lub dosłownie na jeden dzień służbowo do Frankfurtu? A może chodzi Ci po głowie tydzień w Nowym Jorku lub romantyczny wypad Wenecja-Mediolan-Florencja? Coraz więcej osób woli takie właśnie wycieczki niż typowe smażenie się „w ciepłych krajach” w ramach last minute (choć smażenie też Ci zorganizujemy!)

 

Musisz wybrać lot, bezpośredni lub z przesiadką, regularnymi lub tanimi liniami. Zwłaszcza w tych ostatnich łatwo pogubić się w kruczkach regulaminowych, ukrytych opłatach, wciskanych na siłę ubezpieczeniach, itd. Z jakich dodatkowych płatnych opcji warto skorzystać, a które pominąć? Bagaż, odprawa online, wybór miejsca, wcześniejsze wejście na pokład… Nawet wytrawni podróżni do końca nie wiedzą, czy na lotnisku nie czeka ich jakaś niespodzianka.

 

Następnie wybierasz hotel. Tu o dobrą decyzję bardzo trudno, wybór jest ogromny. Gdzie jest dobra promocja? Jak umiejętnie przeglądać oferty hotelowe, czego szukać na zdjęciach i w opisach pokojów? Jak dopasować hotel do swoich potrzeb i znaleźć taki, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania?

 

Jak najszybciej i najtaniej dojechać z lotniska do hotelu? Autobus, metro, pociąg czy może taksówka? W których miastach lepiej wypożyczyć samochód, a w których zdać się na komunikację miejską?

 

Najczęściej nie masz na to wszystko czasu, chęci, nerwów lub po prostu nie jesteś pewny, czy podejmiesz optymalną decyzję. Skoro już płacisz za wyjazd, to najlepiej żeby ktoś zrobił to za Ciebie kompleksowo - znalazł, zorganizował, dopasował, kupił.

 

Chciałoby się mieć zaufanego przyjaciela, który się tym wszystkim zajmie.

 

Stąd wzięła się idea getaway.pl. Nasz zespół to grupa pasjonatów podróży, globtroterów z ogromnym doświadczeniem. Każdy z naszego zespołu jest takim zaufanym przyjacielem dla szerokiego grona znajomych. Bliskie nam osoby wiedzą, że zajmiemy się ich wyjazdem dokładnie tak, jakbyśmy organizowali go dla siebie. Bo dla nas to frajda. Bo mamy doświadczenie z tysięcy wyjazdów, lotów, pobytów w hotelach, na całym świecie. Zetknęliśmy się z każdą sytuacją.

 

Wiemy, jak znaleźć optymalny lot, jak uniknąć niewygodnych przesiadek, jak dostosować godziny startów i lądowań, żeby najlepiej wykorzystać cały urlop lub wyjazd służbowy. Wiemy, jak wybrać hotel, jak dostać zniżkę, który hotel robi promocję i dlaczego. Umiemy znaleźć odpowiedni obiekt w zależności od rodzaju, długości i celu pobytu. Powiemy Ci, jak najlepiej dostać się do hotelu i na lotnisko lub gdzie wypożyczyć samochód. Znajdziemy połączenia promowe, autobusowe i kolejowe.

 

Mało tego, przejdziemy za Ciebie wszystkie procedury! Kupimy bilety, przejdziemy odprawę online i prześlemy Ci karty pokładowe sms'em lub mailem. Dopasujemy pokój w hotelu i zapłacimy za niego, wystarczy że podasz na recepcji swoje nazwisko. Wynajmiemy dla Ciebie samochód, a Tobie pozostanie odebrać kluczyki. Przypomnimy o odlocie i powiemy o której godzinie wyjechać.

 

Jak osobisty asystent, który wie czego potrzebujesz i dba o Twoją wygodę.

 

Nie jesteśmy biurem podróży. Nie chcemy wciskać Ci na siłę czegoś, co nie jest Ci potrzebne. Nie będziemy zapewniać, że jedziesz do pięciogwiazdkowego hotelu do apartamentu z widokiem na ocean, podczas gdy naprawdę będzie to mały pokój z widokiem na wentylator, a pięć gwiazdek to nasza własna ocena. Wszystko będzie dokładnie takie, jak opiszemy i pokażemy. Po prostu organizujemy dla Ciebie wyjazd, dokładnie według Twoich potrzeb, tak jakbyśmy jechali z Tobą!

 

To jest Twój urlop i Twoim jedynym zadaniem powinno być to, aby się dobrze bawić.

 

Zespół getaway.pl